Boehringer телемостAbbot телемостPodillya RetinaBusiness Shot 5.0Право&СвідомістьФармак. АмизонИнтерактивное голосованиеСеминары WBGPfizer международныйУкраина-КамерунИнститут ОртопедииБрайан Трейси Allergan MD CodesMedtronic г. ТулузаВебинар SantenJuvederm® VoliteСантен "Живая хирургия"Микробиота г. ПарижТелемост-дегустацияEuroLifeCareКоморбидные патологии Sanofi ТожеоSanofi Ольвье ДюлакDr.Reddy's ИндияИнститут им. М.М. АмосоваИнститут им. М.Д.СтражескоSanofi TojeoТелемост академия им. П.Л. ШупикаSandoz ВКСМайстерня АграріяБухгалтерія: бюджетOmega PharmaSanofi МиланPhilips ДивосерцеPfizer ПсихиатрияSanofi ГастроSanofi ЭпилепсияPfizer «Школа боли» Радіо S.R.A.K.A.Вебинары SyngentaЭпицентр К розыгрышБерингер Ингельхайм (Киев-Лондон)TEDxYouth@KISSempro ClubМастер-класс Philips SaecoDom.ria.uaMedtronic БратиславаAegon конференцияОБСЕ телемостSanofi Украина - ИталияВКС для SanofiТелемост ArteriumЭстет мастер-классКонференция MedaAlcon офтальмологияБольница "ФЕОФАНІЯ"Eliasvetgrad Investment Day 2013Allergan мастер-классServier сентябрь 2013CLAAS корпоративКиевводоканалBayer трансляцияМарс онлайн конференцияДни PR в МосквеБерингер ИнгельхаймПластическая операцияAstraZeneca апрель 2013Гандбол Дворец СпортаВебинары SynmedicФЭУ, г. Вена, газета "Сегодня"ФЭУ Дом учителяGlaxoSmithKlineAstellas трансляцияRabota.UAДебаты ФЭУКонференция по дерматоонкологииКонференция по кардиологииТелемост GSKBayer семинарыКандия ТернопольКонференция "Школа псориаза"Гинекологические мастер-классыВебинары MILI HealthcareСтраховая UNIQAКиевский городской Центр сердцаГазета "День"AstraZeneca ИзраильНаціональна телемедична мережаChil.com.uaAstraZeneca МоскваПорше ЗахідКандия ПолтаваAllerganNewVivoMediaSatОхматдетКандия ЧеркассыAstraZenecaСлавутичМегаком

Національна телемедична мережа

Національна телемедична мережа – це можливість вчасно отримати дистанційну консультацію провідного фахівця для пацієнтів з найвіддаленіших куточків України. Це медицина майбутнього в Україні: медична діагностика на відстані, консультація пацієнтів в режимі реального часу, безперервна медична освіта, медичний кол-центр. Ефективність використання сучасних телекомунікаційних технологій в медицині доведена загальносвітовою практикою. За задумом організаторів акції, національна телемедична система за допомогою відеоконференцзв’язку об’єднає медичні заклади України. Це дозволить проводити повноцінні медичні консультації дистанційно, що, в свою чергу, в 2-3 рази знизить ризик ускладнень у пацієнтів і в 5-6 разів підвищить їхні шанси на одужання.

Ефективність використання сучасних телекомунікаційних технологій в медицині доведена загальносвітовою практикою. За задумом організаторів,  національна телемедична мережа за допомогою відеоконференцзв’язку об’єднає медичні заклади в 25 регіональних центрах України, а потім і лікарні районного рівня. Це дозволить проводити повноцінні медичні консультації дистанційно, що, в свою чергу, в 2-3 рази знизить ризик ускладнень у пацієнтів і в 5-6 разів підвищить їхні шанси на одужання. Крім того, телемедицинадозволяє економити до 40% коштів у системі охорони здоров'я.

В презентації роботи національної телемедичної мережі одночасно взяли участь кардіологи з Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України та Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні. Сеанс супроводжувався прямою відеотрансляцією із двох територіально віддалених корпусів Центру в Києві та Херсонської обласної лікарні. Слід відмітити, що подібне програмне рішення є таким же ефективним, як існуюче апаратне, але воно робить можливим впровадження сучасних телекомунікаційних технологій навіть для найвіддаленіших куточків України, де якість Інтернет зв’язку є досить низькою.